KONST / Litografier / Färgkrita på litografi 12422079
nr 1242 2079
Anders Österlin
(1926-2011), Sverige
Färgkrita på litografi, Signerad, daterad 1954, bladets mått: 33x52
Anders Österlin, svensk bildkonstnär född 1926, död 2011.
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:40:33
150 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
18 mar
Anders Österlin
Läs mer om Anders Österlin